У Бобровицькій публічній бібліотеці відбувся тренінг для дівчат та жінок на тему: «Внутрішні опори, як ресурсність у військовий час для жінок».

Дата: 08.03.2024 09:35

Психологиня Благодійного фонду "Рокада" м.Чернігів Олександра Сердюк розповіла які внутрішні опори бувають та як знайти кожній із нас свою опору. На тренінгу з’ясували з яких частин складаються внутрішні опори та чим їх можна посилювати і де "черпати" ресустність.
  На практиці провели вправу «Ресурсний ромб балансу Нассарта», завдяки якому з'ясували, як потрібно розпоряджатися власним часом:

25% - робота;

25% цілі, хобі, розвиток, духовні практики;

25% - фізична турбота про себе;

25% - соціальна комунікація.

Розділяючи правильно час можна зберегти баланс між роботою і соціумом у цей тривожний час.

6 основних внутрішніх точок опору:

Тіло (фізична опора, наше піклування про своє здоровя, як основа повноцінної життєдіяльності);

Внутрішні цінності (+ віра і сенси);

Життєвий досвід (вміння планувати свою діяльність, аналізувати досвід, долання викликів і труднощів, навчання, наш розум);

Емоції і переживання (додавання позитивних емоцій і вражень);

Соціальні зв’язки і підтримка.

Дитячий психолог Марина Гуза БФ "Рокада" провела цікавий психологічний захід для групи дітей.