Не втомлюємося допомагати ЗСУ

Дата: 28.02.2024 14:22

Нещодавно координатор та уповноважена особа від міської ради з питань надання допомоги ЗСУ Микола Малашта відвідав десять військових підрозділів у Харківській, Запорізькій, Донецькій областях, де служать наші Герої-земляки, та доставив їм вантаж із усім необхідним.

Для українських захисників передано таку допомогу: два акумулятори, два біноклі, 2 прилади нічного бачення для автомобілів, 8 нових автошин, шоломи, 23 комплекти термобілизни, 10 пристроїв швидкої зарядки магазинів патронами, рукавички, балаклави, 6 рулонів плівки, 6 рулонів утеплювачів, маскувальні сітки,  20 військових польових сидінь, 31 підсумок для турнікетів, 32 підсумки для заряджених магазинів, 38 підсумків для скидування порожніх магазинів, 4 підсумки для гранат, 24 підсумки для радіостанцій, продукти харчування, окопні свічки, 1 бідон меду, енергетичні батончики та багато іншого.

Долучилися до організації поїздки та зібрали все необхідне для наших воїнів: працівники Бобровицької міської ради, відділу культури міської ради, директор ТОВ «Козацьке» Сергій Чубовський, керівник СФГ «Вікторія» Микола Фенюк, засновник СФГ «Добробут» Андрій Самсоненко, жителі Петрівки Сергій Лубенець, Валентин Литвин, колективи Козацького ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Петрівської гімназії, Бобровицького ЗДО «Веселка», бобровичани Олександр Король, Дмитро Король, Василь Канайло, Максим Полєтавкін, Наталія Якушко, Інна Овдій, Оксана Рудько, Лариса Сікун, а також жителі Горбачівського, Щаснівського, Браницького, Олександрівського, Марковецького, Петрівського, Осокорівського старостинських округів.

Щирі слова вдячності адресуємо всім, хто не втомлюється допомагати ЗСУ.

Дякуємо нашим Героям за те, що захищають нас і Україну!

Разом до Перемоги!