Вітаємо талановитих гуртківців!

Дата: 28.02.2024 11:19

23-25 лютого в селі Яблуниця Івано-Франківської області відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Гуцульська ватра». У фестивалі взяли участь 657 талановитих учасників із танцювальних колективів різних куточків України, які продемонстрували 142 хореографічних номери. Ансамбль сучасного танцю «Energy Flow» Бобровицького закладу позашкільної освіти «Центр дитячої творчості» (керівник - Анна Ревицька) також взяв участь у цьому конкурсі.

Журі відмітило високий рівень хореографічної майстерності, емоційність та артистичність юних танцюристів. Вихованці закладу позашкільної освіти вибороли аж шість І місць!

Вітаємо талановитих дівчаток з гідними нагородами. Дякуємо викладачу за професійну майстерність та високий рівень підготовки учасників Міжнародного фестивалю-конкурсу. Бажаємо подальших успіхів та невичерпного натхнення!

Дякуємо батькам і всім, хто вболівав і підтримував вихованців хореографічного гуртка.

Відділ освіти міської ради