Ще один Захисник України став янголом на небесах

Дата: 21.02.2024 17:17

Сьогодні в с.Олександрівка зібралися жителі громади,  військовослужбовці, рідні, близькі, друзі, побратими, щоб провести в останню дорогу загиблого Героя Мурашка Василя Миколайовича. Захисник України з честю виконував свій військовий обов’язок заради світлого майбутнього свого народу та Батьківщини, щоб у мирі та безпеці зростали наші діти.

Слова співчуття рідним та близьким загиблого воїна висловили: заступник міського голови Сергій Циба та староста Олександрівського старостинського округу Лідія Сюр.

Востаннє віддали військові почесті українському Захиснику на кладовищі с. Олександрівка.

У цей скорботний час ми всі розділяємо біль непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам військовослужбовця.

Вічний спокій та світла пам’ять відважному сину українського народу.

Слава Герою!