Замовте паспорт у ЦНАП!!! Зразу отримаєте Витяг з реєстру територіальної громади!

Дата: 20.02.2024 16:41

У відділі ЦНАП за одне відвідування мешканці громади можуть оформити біометричні документи та зразу ж отримати актуальний витяг з РТГ.

Будь-який громадянин може звернутися до ЦНАПу, незалежно від місця проживання і отримати такі послуги:

1. Оформлення ID-картки або закордонного паспорта (включаючи заміну втраченого або викраденого).
  2. Обмін ID-картки або закордонного паспорта (при закінченні строку дії, зміні інформації або непридатності до використання).
  3. Обмін паспорта зразка 1994 року на ID-картку (за бажанням або у разі непридатності).
  4. Одночасне оформлення закордонного паспорта та ID-картки.
  5. Вклеювання фотографії у паспорт громадянина України у формі книжечки при досягненні 25- та 45-річного віку.

Ми працюємо для Вас!!!