Вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2024 12:11

20 лютого в громаді відбулися заходи з метою вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи європейське майбутнє України. До учасників мітингу-реквієму, що відбувся на площі міста, звернувся в.о. міського голови Геннадій Іванюк: «Події 2014 року сколихнули не тільки Україну, а й увесь світ. На Майдані загинули українські патріоти - сміливі, вольові, мужні, незалежні, цілеспрямовані, справедливі Герої Небесної Сотні. Їх серця були переповнені щирою любов’ю до України.

Десять років тому, коли проводжали в останню дорогу  Героїв Небесної Сотні, складно було передбачити, що це лише перші загиблі Герої російсько-української війни.

Сьогодні вони стали прикладом та джерелом натхнення для наших воїнів, які гідно захищають територіальну цілісність України, утверджуючи право людини на вільне життя», - сказав очільник громади.

Керівники міської ради та структурних підрозділів поклали квіти до пам’ятного знаку Героїв Небесної Сотні.

У закладах освіти та культури територіальної громади проведено заходи просвітницького та виховного змісту.