Вшанували пам’ять учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2024 12:51

15 лютого виповнюється 35 років з того дня, як колишні радянські війська були виведені з республіки Афганістан. Цього дня проведено мітинг-реквієм біля пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам у м. Бобровиця. В заході взяли участь керівники та працівники міської ради, воїни-інтернаціоналісти, представники установ та організацій громади, жителі міста.

Заступник міського голови Сергій Циба звернувся до учасників зібрання: «Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих та дякуємо живим -солдатам і офіцерам - тим, хто захищав і захищає найвищі ідеали добра в різних країнах світу.

Сьогодні українці взяли до рук зброю, щоб боронити рідну землю від рашистів.

Більшість воїнів-афганців також у строю. Їх мужність додає сили духу захисникам нашої країни, їх бойовий гарт потрібен в ці нелегкі для України дні».

Також до присутніх звернувся голова спілки ветеранів Афганістану Віктор Акінцов, який поділився спогадами про події, що відбулися 35 років тому на Афганській землі.

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знаку, вшанували хвилиною мовчання пам'ять земляків, полеглих в Афганістані. Відбулась поминальна панахида, яку звершив настоятель Свято-Миколаївського храму села Козацьке, протоієрей Миколай (воїн-афганець).