Обираємо модельні навчальні програми та підручники для 7 класу Нової української школи

Дата: 12.02.2024 16:05

З 12 лютого 2024 року стартував І етап конкурсного відбору підручників для 7 класу Нової української школи, що будуть видаватися за кошти державного бюджету. Цей процес потребує ретельної уваги та обґрунтованого підходу, адже від нього залежить якість та ефективність навчальних матеріалів, які отримають учні.

З метою допомоги освітянам у виборі модельних програм та підручників, консультанти КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Бобровицької міської ради опрацювали низку нормативних документів, ознайомилися з онлайн-презентаціями їх електронних версій та підготували поради щодо підходів до вибору джерела навченості.

Сподіваємося, що ці поради допоможуть учителям обрати саме той підручник, який дозволить забезпечити активну взаємодію усіх учасників освітнього процесу, сприятиме формуванню функціональної грамотності, розвитку комунікаційних умінь, ініціативності учнів у вирішенні повсякденних проблем та  соціалізації.