Порада дня: відмовтеся від непотрібних вам паперів!

Дата: 09.02.2024 10:40

А чи замислювалися ви скільки накопичується непотрібних паперів у вас вдома? Коробки з-під цукерок, пакувальний папір, рекламні листівки та зрештою старі платіжки за комунальні послуги. А як же навести лад у будинку та позбутися непотребу?

Зарадить в цьому авторитетний консультант у питаннях прибирання Мері Кондо. Її книги про те, як легко і просто навести лад у будинку стали бестселерами в багатьох країнах. Жінка вважає, що змінивши своє житло, ви змінитеся самі. Позбувшись вантажу непотрібних паперів та речей, ви звільнитеся від негативних переживань та емоцій.

Зменшити купу паперів можна вже зараз, для цього відмовтесь від паперової платіжки за розподіл газу:

зайдіть в особистий кабінет https://my.grmu.com.ua/login

у розділі «Налаштування» оберіть «Відмовитись від паперового рахунку».

До того ж зменшення кількості паперових платіжок допоможе зберегти не одне дерево та подбати про довкілля. А для активних інтернет-користувачів ми завантажили електронні рахунки в особисті кабінети. Тож вже сьогодні ви можете їх оплатити за лічені секунди.

Будьте мудрими споживачами! Бережіть себе, бережіть довкілля, бережіть Україну!