Прийом громадян спеціалістами ЦНАП в с.Петрівка

Дата: 08.02.2024 16:37

За зверненням старости Петрівського старостинського округу Миколи Малашти сьогодні на виїзному віддаленому робочому місці відділу ЦНАП в с. Петрівка працювали завідувач сектору надання адміністративних послуг з питань соціального захисту населення Надія Качур та адміністратор Інна Данєвич.

В ході прийому опрацьовані звернення щодо призначення грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”, надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, призначення державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, призначення державної допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї, реєстрації місця проживання, отримання витягу з РТГ та інше.

З питанням призначення пільги на оплату житла, комунальних послуг звернувся ветеран та отримав консультацію за місцем проживання. Саме ветеранам важливо забезпечити доступність до відповідних послуг за місцем проживання.

За отриманням адміністративних послуг звернулось 12 мешканців села.

Телефон: (04632) 2-51-28
Кол-центр ЦНАП: (0462) 73-02-15