Допомога нашим захисникам - найважливіше питання сьогодення

Дата: 02.02.2024 14:54

За ініціативи міської ради та депутата обласної ради Сергія Чубовського сьогодні відбулась зустріч керівників сільськогосподарських підприємств, на якій обговорено питання надання допомоги ЗСУ.

До присутніх звернувся в.о. міського голови Геннадій Іванюк: «Багато наших земляків зараз перебувають на передовій лінії фронту, в гарячих точках, вони потребують нашої матеріальної підтримки.

І ми допомагаємо, але не можна зупинятися на досягнутому, потрібно ще більше забезпечувати наших Героїв усім необхідним.

Сьогодні ми можемо спокійно жити, працювати, виховувати дітей, та не треба забувати, що війна триває, і ворог ще не переможений. Наш громадянський обов’язок – допомагати українським воїнам», - сказав очільник громади.

До учасників зібрання також звернулися депутати обласної ради: директор ТОВ «Козацьке» Сергій Чубовський та перший заступник генерального директора ТОВ «Земля і Воля» Василь Нестерук, які наголосили на важливості підтримки Захисників України.

В ході обговорення було одностайно прийнято рішення зібрати кошти на допомогу ЗСУ в розмірі 20 грн. з 1 га.