До уваги жителів громади!

Дата: 02.02.2024 09:42

На виконання Розпорядження від 18.01.2024 № 4 Ради оборони Чернігівської області, Протоколу Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Ніжинській районній державній адміністрації № 1 від 24.01.2024 року, а також у зв’язку з значним збільшенням популяції червоної лисиці, яка є основним резервуаром та розповсюджувачем збудника сказу доводимо до вашого відома про те, що Мисливсько – рибальським підприємством «Бобровицьке» ЧОО УТМР будуть проводитись заходи по відстрілу хижих та шкідливих тварин на території мисливських угідь в такі дні: 3,4,10,11,17,18,24,25 лютого 2024 року.

Про даний захід повідомлено Ніжинську районну військову адміністрацію, I відділ Ніжинського РТЦК та СП та національну поліцію.

Просимо з розумінням поставитись до даного заходу.

Директор                     Олексій ЛИСЕНКО