Захистіть себе та своїх дітей – отримайте щеплення

Дата: 30.01.2024 10:56

Хвороби крадуть нашу фізичну активність, заробіток, улюблене дозвілля та час. Адже через грип, ГРВІ чи COVID-19 ми певний час не можемо працювати або навчатися, вимушені ізолюватися, витрачати гроші на діагностику та ліки. Але найстрашніше — це смерть у результаті інфекції, якій можна було б запобігти.

За даними Центру громадського здоров'я України, від початку епідсезону (2 жовтня) з діагнозом COVID-19 померли 650 людей, серед них четверо дітей віком до 17 років. Ще 14 людей померли внаслідок грипу. При цьому вакцинація проти обох інфекцій доступна в усіх регіонах України.

Щеплення від COVID-19 можна зробити безоплатно у будь-якому центрі первинної медико-санітарної допомоги.

Вакцину від грипу можна придбати в аптеці і щепитися у свого сімейного лікаря або педіатра.

Не зволікайте з вакцинацією і особливо подбайте про здоров'я малечі та літніх людей.

#вакцинація #ковід #грип

Коаліція за вакцинацію