Відбувся вечір музики та поезії «Дотик душі»

Дата: 23.01.2024 15:06

19 січня поети та композитори Бобровиччини зустрілися на сцені Бобровицького міського Будинку культури, аби поділитися з глядачами власними віршами, піснями, музикою. Основна тематика творів, які звучали, - патріотична, а ще - про життя, любов, вірність та людські цінності.

Ведуча заходу Людмила Феоктістова із радістю представляла відомих багатьом жителям Бобровицької громади поетів-земляків - Григорія Лишка, Миколу Шевченка, Ігоря Ярмоленка, Софію Тарасовську, Альону Ющенко. Також у заході взяли участь: майстер слова Григорій Войток, самодіяльні композитори  Олександр Пшеничний та Заслужений працівник культури України Катерина Калініченко, соліст студії "Кросворд" Володимир Зазимко.

Пісню Катерини Калініченко на слова нашої відомої землячки Тетяни Череп-Пероганич  виконала неперевершена солістка Людмила Костенко. Авторська пісня звучала від родинного дуету Олени та Евеліни Москаленко.

Згадали тихим словом і митців, яких, на жаль, вже немає поруч з нами: Артема Бодню, Ярослава Смаля, Сергія Ільїна, Валентина Данєвича.

Вечір музики та поезії був благодійним, тож на допомогу ЗСУ вдалося зібрати 9 450 грн.

Українці - сильна, талановита і непереможна нація! Слава Україні!

Відділ культури та туризму міської ради