Дбайте про найдорожчих

Дата: 23.01.2024 09:31

COVID-19 нікуди не зник. Українці продовжують хворіти та помирати від ускладнень коронавірусної хвороби. Найчастіше — не вакциновані або не повністю вакциновані люди з хронічними захворюваннями та літні люди.

Наразі в Україні доступні сучасні вакцини проти актуальних штамів COVID-19. Вакцинуватись можна у найближчому центрі первинної медико-санітарної допомоги безкоштовно. Розпочніть курс щеплень прямо зараз, якщо досі цього не зробили, або отримайте черговий бустер після консультації з сімейним лікарем.

Дізнавайтесь більше про вакцини та щеплення на сторінці Національний портал з імунізації або на сайті vaccine.org.ua