Стартував перший тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024»

Дата: 22.01.2024 15:44

22 січня стартував відбірковий етап першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» в номінаціях «Географія», «Образотворче мистецтво», «Українська мова та література», «Фізика». Участь у  конкурсних випробуваннях, що будуть проходити з 22 по 26 січня 2024 року, беруть такі педагоги закладів загальної середньої освіти Бобровицької міської ради:

номінація «Українська мова та література»

Градко Раїса Петрівна, учитель української мови та літератури Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1;

номінація «Географія»

Мазкова Наталія Василівна, учитель географії Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1;

Перчета Галина Василівна, учитель географії Озерянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

Левченко Світлана Анатоліївна, учитель географії Бобровицького ліцею;

номінація «Фізика»

Шуба Світлана Анатоліївна, учитель фізики Бобровицького ліцею.

Члени фахового обласного журі на кожному етапі першого туру конкурсу будуть оцінювати роботу конкурсантів за визначеною бальною системою з урахуванням специфіки навчального предмета.

За результатами випробувань відбіркового етапу першого туру визначиться п’ять переможців, які перейдуть до наступного фінального етапу фахового змагання. Переможець першого туру стане учасником другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024».

Бажаємо конкурсантам успішного проходження випробувань,  нових досягнень та перемоги.