Шановний пане Райвіс Анспакс!

Дата: 16.01.2024 12:05

Прийміть наші щирі вітання з Днем народження та побажання міцного здоров’я, мирного неба і добра! Дякуємо Вам за підтримку, розуміння та дружні відносини, які ми дуже цінуємо, поважаємо та сподіваємося на зміцнення нашої співпраці. Бажаємо, щоб Ваш життєвий шлях зажди був багатий на нові досягнення та перемоги. Нехай справи завжди мають успіх і чудовий результат! Щиро зичимо оптимістичного настрою, стабільності, везіння та вдячності від людей.

Нехай життя наповнюється безперервним потоком щасливих днів та чудових миттєвостей.

Хай ніколи не покидають Вас Божа ласка, наснага, дружня підтримка, повага та любов! Бажаємо Вам і Вашій родині сімейного благополуччя, щастя та життєвих гараздів.

З повагою, в.о. міського голови Геннадій Іванюк

та Бобровицька міська територіальна громада