Відбувся благодійний захід у Козацькому

Дата: 15.01.2024 16:51

12 січня в селі Козацьке відбувся благодійний захід, присвячений новорічним святам під назвою «Різдвяні зірочки» ,де взяли участь талановиті діти Бобровиччини, зокрема, ансамбль бандуристів «Золоті струни» у складі Марії Дічевської, Єви Олейнікової та Аліни Микитенко (керівник - Олена Назаренко). Вперше виступили на святковій сцені фольклорний ансамбль

«Орелі» Бобровицької школи мистецтв та ансамбль шумових інструментів «Козацькі віртуози», учасники якого - учні філіалу школи мистецтв села Козацьке (керівник - Ангеліна Зарубіна).

Обряди колядування та народна драма «Коза» вразили своєю автентичністю і народним колоритом.

Також прозвучали старовинні колядки у виконанні аматорсткого ансамблю народної пісні «Мальви» Козацького будинку фольклору (керівник - Ангеліна Зарубіна).

На заході дебютував хореографічний колектив Козацького сільського будинку фольклору «Ексклюзив» під керівництвом Яни Іщук.

Вікторія Жакова продекламувала вірша. Прикрасив захід Дует Кіри Чалої та Анастасії Циби (керівник - Олена Циба). Сольний номер на саксофоні виконав Богдан Кухаренко (викладач - Володимир Терещенко).

Глядачі вдячні всім учасникам благодійного заходу.

Особлива подяка - Сергію Чубовському, депутату обласної ради, директору ТОВ «Козацьке» за придбання солодощів для учасників.

На благодійному заході було зібрано 9 320 грн на підтримку ЗСУ.

Разом до Перемоги!

Відділ культури та туризму міської ради