Садочки міста працюють для зручності батьків та дітей

Дата: 10.01.2024 11:07
Кількість переглядів: 188

Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ  допомагає облаштувати навчальні заклади для надання якісних освітніх послуг дітям під час війни. Результатом плідної співпраці та довготривалого співробітництва Бобровицької міської ради з Міжнародною організацією ЮНІСЕФ є масштабні роботи, які розпочалися в  укриттях Бобровицьких закладів дошкільної освіти «Золотий ключик» і  «Сонечко».

Фінансування ремонтних робіт, технічний нагляд та їх виконання буде проводитися представниками фонду.

На період проведення ремонтних робіт в укриттях батькам запропоновано  перевести дітей у міські заклади дошкільної освіти «Веселка» та «Барвінок», які вже чекають на вихованців.

Відділ освіти міської ради

Фото без опису


« повернутися до розділу «Освіта»

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Авторизація

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних