Садочки міста працюють для зручності батьків та дітей

Дата: 10.01.2024 11:07

Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ  допомагає облаштувати навчальні заклади для надання якісних освітніх послуг дітям під час війни. Результатом плідної співпраці та довготривалого співробітництва Бобровицької міської ради з Міжнародною організацією ЮНІСЕФ є масштабні роботи, які розпочалися в  укриттях Бобровицьких закладів дошкільної освіти «Золотий ключик» і  «Сонечко».

Фінансування ремонтних робіт, технічний нагляд та їх виконання буде проводитися представниками фонду.

На період проведення ремонтних робіт в укриттях батькам запропоновано  перевести дітей у міські заклади дошкільної освіти «Веселка» та «Барвінок», які вже чекають на вихованців.

Відділ освіти міської ради