Відбулося засідання колегії відділу освіти

Дата: 29.12.2023 09:58

27 грудня відбулося засідання колегії відділу освіти Бобровицької  міської  ради, у якому брали участь члени колегії. На колегії розглядалися такі питання: 1. Про стан виконавської  дисципліни, організацію та  здійснення  контролю за  проходженням і виконанням документів. Звернення громадян.

2.  Про затвердження плану роботи відділу  освіти на 2024  рік.

3. Про  стан  реалізації  заходів Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України до  2025  року.

4. Про  забезпечення виконання вимог  Кодексу  цивільного захисту України.

По першому питанню Людмила Гринь, головний спеціаліст відділу освіти, інформувала про заходи, спрямовані на поліпшення управлінської діяльності, зміцнення виконавської дисципліни щодо своєчасного виконання контрольних документів. Відмітила, що на постійному контролі органу управління освітою питання дотримання встановлених термінів, спрямованих на реалізацію поставлених тих чи інших вимог та завдань.

З планом  роботи  відділу освіти Бобровицької міської ради на 2024 рік ознайомив  присутніх  Юрій Гончар,  головний спеціаліст відділу освіти.

Питання щодо стану реалізації  заходів Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України до  2025  року розкрила у своєму виступі Людмила Оніщенко,  директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»  Бобровицької міської ради.

Аналіз виконання вимог Кодексу  цивільного захисту України зробила головний спеціаліст відділу освіти Людмила Гринь.

У ході засідання колегії присутні обговорили вищезазначені питання, а також одноголосно затвердили рішення засідання колегії.