У Бобровицькому відділі ДРАЦС відбулась нарада з адміністраторами "Центру надання адміністративних послуг"

Дата: 28.12.2023 11:47

27 грудня у Бобровицькому відділі державної реєстрації актів цивільного стану відбулась робоча нарада з адміністраторами відділу "Центр надання адміністративних послуг” з питання внесення змін до «Меморандуму про співробітництво між Бобровицькою міською радою та Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції щодо надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», які стосуються надання адміністративних послуг з питань повторної видачі свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

Питання, розглянуті в ході обговорення, загалом стосувались напрацювання алгоритму дій з повторної видачі свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян через відділ ЦНАП Бобровицької міської ради.

Тож запрошуємо мешканців громади отримати в нашому центрі нові послуги в сфері реєстрації актів цивільного стану, а саме надання адміністративних послуг з:

• державної реєстрації народження;
  • державної реєстрації смерті;
  • державної реєстрації шлюбу;
  • державної реєстрації зміни імені;
  • державної реєстрації розірвання шлюбу за спільною заявою подружжя, яке не має дітей ;
  • в найближчий час повторна видача свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

За отриманням додаткової інформації звертайтесь у ЦНАП за адресою: м.Бобровиця, вул. Лупицька, 4 або за телефоном: (04632) 25128.