Шановні жителі громади!

Дата: 25.12.2023 09:14

Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим 2024 роком! Різдвяні та новорічні свята – це час підведення підсумків, час нових можливостей, мрій та сподівань. Кожен з нас в ці дні чекає маленького дива, і кожен може зробити маленьке диво для ближнього. Нехай ці свята наповнять ваші серця життєдайною силою та всеперемагаючою любов’ю, принесуть в оселі родинне тепло, мир і злагоду, щедро обдарують міцним здоров’ям, добробутом та Господньою ласкою.

Бажаємо вам щастя та надії на світле майбутнє, реалізації всіх задуманих планів! Нехай Різдво та Новий рік подарують усім добро, любов та віру в здійснення заповітних мрій і сподівань. Хай все добре та щасливе, що було в минулому році, примножиться, і увійде у рік прийдешній.

Нехай сяйво Різдвяної зорі сповнить нашу країну дивом - зупинить постріли, подарує надію на краще та утамує біль тих, хто в цьому році пережив тяжкі втрати і страждання. Хай кожен з нас в цей непростий час згадає про Різдвяне тепло та радість, подасть один одному руку миру з побажаннями щастя, здоров′я  і добра!

Веселих Різдвяних свят та щасливого Нового року!

В.о. міського голови                      Геннадій ІВАНЮК

Перший заступник