Проведено засідання виконавчого комітету

Дата: 22.12.2023 15:02

22 грудня на черговому засіданні виконавчого комітету Бобровицької міської ради, що проходило під головуванням заступника міського голови Сергія Циби, було розглянуто 34 питання. Вячеслав Мельниченко, поліцейський офіцер громади відділу превенції Ніжинського РУП ГУНП в Чернігівській області, інформував про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Кобижчанського старостинського округу в 2023 році.

Члени виконавчого комітету затвердили план роботи виконавчого комітету Бобровицької міської ради на 2024 рік, погодили Програму  «Про надання транспортної соціальної послуги Центром надання соціальних послуг Бобровицької міської ради на 2024 рік».

Інші опрацьовані питання стосувались забезпечення життєдіяльності громади та нагальних потреб громадян, а саме: про розгляд вироків Бобровицького районного суду; надання грошових допомог; про затвердження рішень комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна тощо.

За результатами розгляду питань членами виконавчого комітету прийнято відповідні рішення.