22 грудня – День енергетика

Дата: 22.12.2023 08:37

Шановні працівники енергетичної галузі! Прийміть щирі вітання із професійним святом! Вашою невтомною працею забезпечуються найнеобхідніші потреби – світло та тепло в домівках українців. Особливого значення ваша професія набула в умовах повномасштабного вторгнення росії, коли через ракетні атаки росіян фахівцям доводиться займатися ліквідацією наслідків обстрілів, аби повернути постачання електроенергії людям.

Ваша робота надзвичайно ризикована, відповідальна та нелегка, тому хочеться побажати вам витримки, натхнення, вміння стійко долати будь-які перешкоди.

Щиро дякуємо за те, що ви залишаєтеся вірними обраній професії, за ваш професіоналізм, стійкість, незламність та світло, яке ви несете в собі та даруєте людям!

Нехай повага і довіра кожного громадянина стане гідною нагородою за вашу віддану працю. Бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров`я, добра, благополуччя та мирного неба!

В.о. міського голови      Геннадій ІВАНЮК

Перший заступник