Допомагаючи ЗСУ, ми наближаємо нашу Перемогу!

Дата: 20.12.2023 16:07

У 2023 році  проводилася значна робота, спрямована на допомогу військовослужбовцям Збройних Сил України. Працівники міської ради, структурних підрозділів, фінансового управління,  старостинських округів, закладів та установ освіти, культури та медицини протягом року зібрали майже 1 мільйон 400 тис. грн. особистих коштів, які були використані на придбання генераторів, зарядних станцій, тепловізорів, комплектів для інтернету Starlink,  запчастин для автомобілів, необхідної амуніції, будівельних матеріалів та багато іншого для українських захисників.

Також за особисті кошти працівників міської ради та небайдужих громадян було придбано та відправлено на фронт 8 автомобілів для наших Героїв.

Крім того, як ми вже повідомляли раніше, на черговій сесії Бобровицька міська рада прийняла рішення виділити 1мільйон гривень з міського бюджету на підтримку армії. На даний час із вказаної суми використано 460 тис. грн., з них 360 тис. грн. - для придбання двох зарядних станцій, двох автономних пускозарядних пристроїв для автомобіля, двох тепловізорів, двох дронів Mavic-3;  100 тис. грн. - для придбання радіостанції для автомобілів, планшетів та лазерного підсвічувача для військових м. Ніжина.

Про подальше використання коштів будемо повідомляти додатково.

Разом до Перемоги!