Із щотижневої апаратної наради

Дата: 11.12.2023 11:51

Сьогодні під головуванням в.о.міського голови Геннадія Іванюка відбулась щотижнева апаратна нарада. Під час наради керівники відділів, структурних підрозділів міської ради, комунальних закладів та підприємств інформували про проведену роботу.

Зокрема, обговорено питання оформлення статусу дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; оформлення статусу дитини-сироти й надання допомоги підлітку, в якого померли батьки; роботи медичних закладів громади та надання платних медичних послуг громадянам, у яких не укладена декларація із сімейним лікарем; інформаційного наповнення чат-бота «Свої» та впровадження системи електронного документообігу в міській раді. Актуальним є питання влаштування в пансіонати одиноких людей похилого віку. Проводиться робота щодо організації автобусного маршруту по вулицях Змачинського, Лукашівська, Лупицька в м. Бобровиця.

На постійному контролі - заходи з благоустрою, розчищення доріг та вивезення сміття.

Визначено першочергові завдання на поточному тижні.