7 грудня – День місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2023 08:05

Шановні колеги та ветерани органів місцевого самоврядування! З нагоди професійного свята висловлюємо щирі вітання та слова вдячності за вашу невтомну працю на користь нашого спільного блага. Ваші зусилля та рішучість у будівництві сильної та процвітаючої громади дуже цінні. Місцеве самоврядування — це серце нашого суспільства, і ви, як його невід'ємна частина, відзначаєтеся мудрістю, відданістю та відповідальністю перед нашими громадянами.

Спільно ми створюємо особливий простір, де кожен житель громади може відчути себе частиною єдиної сім'ї.

Бажаємо вам міцного здоров'я, невичерпної енергії та подальших успіхів у збереженні та розвитку нашої громади та України.

Нехай кожен день приносить нові ідеї, а ваша праця буде плідною та матиме високі результати на користь усіх мешканців.

В.о. міського голови       Геннадій ІВАНЮК

Перший заступник