Дякуємо проєкту PROSTO за можливість покращити адмінпослуги в громаді!

Дата: 06.12.2023 11:21

Бобровицька громада отримала автомобіль та інвертор від шведсько-українського проєкту PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні». Виїзне обслуговування мешканців громади через Мобільний кейс у відділі ЦНАП започатковано з червня 2023 року, але для  своєчасного та якісного надання адміністративних послуг за місцем проживання мешканців не вистачало транспорту.

Тепер, завдяки підтримці міжнародних партнерів,  запрацює модель надання послуг у форматі «Виїзне віддалене робоче місце» у віддалених населених пунктах та значно покращиться надання послуг через Мобільний кейс.

Дякуємо друзям із Швеції та проєкту PROSTO за тісну співпрацю та надану допомогу! Будемо використовувати цей ресурс максимально ефективно для наших мешканців.

«PROSTO: Підтримка доступності послуг в Україні»

SALAR International

#Бобровицька міська рада# ЦНАП  # Все буде ЦНАП