Вшанування пам'яті жертв голодоморів та політичних репресій

Дата: 25.11.2023 15:09

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років. До роковин Голодомору в КЗ «Публічна бібліотека» влаштована інформаційна виставка-реквієм «Голодомор 1932-1933», виставка-спомин «Без війни, без вини... Голодомор» та книжкові виставки у Пісківській, Козацькій, Горбачівській, Олександрівській сільських бібліотеках.

Долучаємося 25 листопада о 16.00 до Загальнонаціональної хвилини мовчання та запалимо свічку як вияв скорботи за загиблими, віри в Перемогу України й готовності докласти зусиль, щоб геноциди не повторювалися.