У громаді вшанували пам’ять жертв голодоморів

Дата: 25.11.2023 14:56

Сьогодні ми згадуємо про мільйони людських життів, які Україна втратила внаслідок Голодомору і масових штучних голодів. Керівництво та працівники міської ради, структурних підрозділів, жителі громади зібралися біля пам’ятного знаку «Бобровичанам-жертвам Голодомору 1932-1933 років», щоб запалити свічки та схилити голови перед світлою пам’яттю невинно убитих, замучених голодом українців.

Благочинний Бобровицького округу, настоятель Свято-Успенського храму Православної Церкви України, протоієрей Тарас Явдощак відправив поминальну літію за усіма українцями-жертвами голодоморів та політичних репресій.

В Україні триває повномасштабна війна, яка супроводжується злочинними діями Росії проти українців.

Через 90 років після Голодомору росіяни знову застосовують проти нашого народу методи геноциду, щоб знищити українську націю. Для цього окупанти масово вбивають і депортують українців, руйнують міста, знищують усе живе.

Потрібно зробити все, щоб злочини росії не повторилися.

У боротьбі проти російського режиму ми не одні, адже увесь цивілізований світ допомагає Україні, а ми, українці, згуртовані та всі разом підтримуємо ЗСУ і працюємо на Перемогу.