25 листопада 2023 року - День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій

Дата: 25.11.2023 09:05

Цього року ми вдруге вшановуватимемо пам’ять жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни, яка супроводжується геноцидними діями Росії проти українців. Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані.

Шановні жителі громади! Просимо вас долучитися в цей день о 16.00 до Загальнонаціональної хвилини мовчання.

Закликаємо також засвітити свічку в домівці як вияв скорботи за загиблими, віри в Перемогу України й готовності докласти зусиль, щоб геноциди не повторювалися.

Згадайте про мільйони людських життів, які Україна втратила внаслідок Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів1921–1923 і 1946–1947 років.