Герої не вмирають. Вони вічно живуть...

Дата: 27.11.2023 08:05

Лавриненко Ігор Миколайович народився 25 липня 1979 року в с.Озеряни. Навчався в Озерянській середній школі. У 1995 році вступив на навчання до Відділення ПТО Міжрегіонального центру м.Києва, де освоїв робітничі спеціальності за кваліфікаціями: штукатур, плиточник-облицювальник, маляр. 10 травня 2003 року був призваний на строкову військову службу, а в 2004 році - звільнений у запас. 06 березня 2022 року був призваний Подільським м.Києва РТЦК та СП. Не вагаючись, Ігор Миколайович став на захист рідної Батьківщини. Службу проходив у складі Національної гвардії України.

27 листопада 2022 року, вірний присязі, в бою за Україну, виявивши стійкість і мужність, загинув, обороняючи м.Бахмут Донецької області.

У горі та скорботі залишалася рідна сестра - Завгородня Валентина Миколаївна, жителька с.Щасливе Бориспільського району Київської області.

Вічна Пам’ять, і Вічна Слава Герою, який віддав своє життя за  Батьківщину, щоб подарувати наступним поколінням право на щасливе майбутнє.

Герої не вмирають!