Учасники вокального ансамблю стали лауреатами конкурсу

Дата: 24.11.2023 11:31

З 1 по 17 листопада, в рамках відзначення Дня Гідності та Свободи, в м.Чернігів у режимі онлайн відбувся відкритий конкурс патріотичної пісні «Поклик твого серця», організований комунальним підприємством «Міський Палац культури» ім. В’ячеслава Радченка.
Бобровиччину представив Народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Купальська квітка» міського Будинку культури (керівник – Катерина Калініченко).
 У номінації «Українська пісня» за виконання пісень «Вишиванка» та «Стремено» колектив виборов Диплом 2 ступеня та отримав подарунок – електрочайник.

Конкурс проходив у трьох номінаціях: «Українська пісня», «Авторська пісня» та «Пісня про Чернігів».
Всього взяли участь у конкурсі 89 конкурсантів.