ПОДЯКА ЗА ДОПОМОГУ

Дата: 24.11.2023 11:10

Бобровицька міська рада висловлює глибоку повагу та щиру вдячність Ганні Семешко, керівнику регіональної команди з питань невідкладної грошової допомоги, за надану підтримку в організації заходів щодо отримання мешканцями нашої громади грошової допомоги від міжнародних організацій.

Шановна Ганно Анатоліївно!

Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви не просто допомагаєте жителям нашої громади подолати життєві труднощі, а робите надзвичайно вагомий внесок в наближення нашої Перемоги.

Бажаємо Вам процвітання в нелегкій, але такій важливій та благородній справі, цікавих задумів і їх успішних втілень, благополуччя і успіхів.

Ми впевнені в збереженні дружніх відносин з Вашою командою та подальшій плідній співпраці на благо та розвиток нашої громади.