Гідність і Свобода – це те, за що ми боремося, і що надає нам силу

Дата: 21.11.2023 14:00

21 листопада, у День Гідності та Свободи, відбувся мітинг-реквієм з метою вшанування пам’яті патріотів, Героїв Небесної Сотні, які 10 років тому вийшли на Майдан Незалежності у Києві, щоб висловити свій протест проти рішення влади, яке загрожувало Україні втратою незалежності та перекреслювало її європейське майбутнє. Так розпочалася Революція Гідності – переломна й одна з найважливіших подій сучасної української історії.

До присутніх звернувся в.о.міського голови Геннадій Іванюк: «Десять років тому наш народ продемонстрував світові, що здатен відстоювати власну гідність, власний вибір.

Під час Революції Гідності українці отримали першу Перемогу над росією. Потужність громадянського спротиву, самопожертва Героїв Небесної Сотні не залишили проросійській диктатурі жодного шансу в Україні.

Віримо, що Гідність і Свобода дадуть нам силу перемогти в російсько-українській війні!

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих та дякуємо всім живим за те, що тримають нашу оборону в найважчі часи», - сказав очільник громади.

Учасники зібрання вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та гранітного меморіалу «Загиблим воїнам АТО/ООС».