Відзначення Дня Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2023 14:10

21 листопада 2023 року заклади загальної середньої освіти Бобровицької міської ради долучилися до відзначення Дня Гідності та Свободи, який відзначається відповідно до Указу Президента України № 872/2014 від 13.11.2014 року та Всесвітнього Дня Гідності (Global Dignity Day) – незалежного, соціального й політичного міжнародного проєкту, мета якого: подвигати молодь, учнівство й керуватися почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях.

Проведені в цей день тематичні заходи, що відбулися під гаслом «Заряджені гідністю і жагою свободи», сприяють збереженню та донесенню до сучасного та майбутнього поколінь інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, утвердження ідеалів свободи й демократії, а також віддання шани патріотизму та мужності громадян, які восени 2004 й у листопаді 2013 – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору:

інформування «21 листопада – День Гідності та Свободи» (усі навчальні заклади); уроки мужності  «День Гідності та Свободи» (Бобровицький ліцей), «Допоки ми єдині – ми не переможні» (Бобровицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1), «Лиш той  життя й свободи вартий, хто йде щодня за них у бій» (Кобижчанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів); усний журнал «Символи Революції Гідності» (Бобровицька гімназія); виховні години «Разом ми сильні» (Бобровицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1), «Україна – територія Гідності і Свободи» (Марковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів); перегляд відеороликів «21 листопада – День Гідності і Свободи» (Браницька гімназія), «Народ мій є! Народ мій буде! Ніхто не перекреслить мій народ!» (Горбачівська гімназія); перегляд відеоказки «Річниця Революції Гідності» (Озерянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів); квест «Народжені бути вільними» (Рудьківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів); рольова гра «Гідно – негідно» (Козацький ЗЗСО І-ІІІ ступенів); флешмоби «Жовта стрічка» (Бобровицький ліцей, Бобровицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1, Макарівська гімназія), «Янголи свободи»  (Рудьківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів), «Моя свобода і гідність» (Козацький ЗЗСО І-ІІІ ступенів); майстер-клас «День гідності і Свободи. Виготовлення прапорців» (Бобровицький ЗПО «Центр дитячої творчості»); тематичні виставки в шкільних бібліотеках «Україна: незалежність, гідність, свобода».

Цього року під час підготовки заходів педагоги керувалися інформаційно-методичними матеріалами, підготовленими Українським інститутом національної пам’яті.

Відділ освіти міської ради