Подарунки від ЮНІСЕФ - у Всесвітній день дитини

Дата: 20.11.2023 12:53

20 листопада відзначається Всесвітній день дитини – це свято взаєморозуміння та підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей зі всього світу. У цей день дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) завітав до нашої громади з подарунками для дітей. Цього разу заклади дошкільнї освіти Бобровицької міської ради отримають бокси з канцелярським приладдям та спортивним інвентарем.

Сучасне покоління українських дітей стало поколінням дітей війни, але спільно з нашими добрими друзями, надійними партнерами ми робимо все можливе, щоб діти не страждали, не боялися, мали щасливе дитинство.

Щиро вдячні  дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) за допомогу, яка в цей час є просто необхідною!

Відділ освіти міської ради