У Бобровицькій громаді попрощалися із загиблим Героєм

Дата: 13.11.2023 15:18

Бобровиччина продовжує сумний лік найтяжчих втрат. Під час виконання бойового завдання загинув мужній захисник Батьківщини Олександр Миколайович Снітко, житель селища Мирне. Він з честю виконав свій військовий обов’язок заради світлого майбутнього та вільної, процвітаючої України, щоб у мирі та безпеці зростали наші діти.

13 листопада у селищі Мирне відбулась церемонія поховання загиблого Героя з усіма військовими почестями.

Прощальні промови виголосили в.о. міського голови Геннадій Іванюк та начальник І відділу Ніжинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрій В’ялий.

У ці гіркі хвилини ми всі розділяємо непоправну втрату сім’ї та висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам військовослужбовця.

Пам’ять про мужнього захисника назавжди залишиться в серці кожного, як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України.

Вічна слава відважному воїну, який захищав Україну та кожного з нас!

Герої не вмирають!