Назавжди 35: захисник України приєднався до лав Небесного Воїнства…

Дата: 04.11.2023 15:45

Через жорстоку війну, яку розв’язала росія, у нашій громаді продовжується сумний лік найтяжчих втрат. Кожна звістка про загибель Героя стає нестерпним болем і невимовною тугою для кожного з нас. 4  листопада наша громада провела в останню земну дорогу свого земляка, воїна-Героя В’ячеслава Андрійовича Кривопишу.

Він добровольцем вступив до лав Збройних Сил України, ставши на захист рідної Батьківщини.

Виконував надскладні бойові завдання, наближаючи Перемогу. В’ячеслав Кривопиша загинув у бою за Україну, заплативши за мир та наш спокій найдорожчою ціною – своїм життям.

Під час мітингу-реквієму, що відбувся на площі міста, прощальні промови виголосили в.о. міського голови Геннадій Іванюк та офіцер І відділу Ніжинського РТЦК та СП Олександр Шикута.

«На жаль, ми продовжуємо втрачати наших земляків – тих, які пішли на фронт, щоб захистити Батьківщину від ворожої агресії. Та в кожному подиху, в кожному ударі серця українця житиме вічна пам’ять про воїна-Героя, який боронив рідну землю», - сказав Геннадій Іванюк.

На кладовищі с.Зелене відбулась церемонія поховання захисника України з усіма військовими почестями.

У цей скорботний час ми всі розділяємо непоправну втрату сім’ї та висловлюємо щирі співчуття рідним, друзям та побратимам військовослужбовця.

Низький уклін Герою, якого забрали Небеса. Вічна пам’ять відважному сину українського народу!