Захід з обговорення питань діяльності ЦНАП під час дії правового режиму воєнного стану

Дата: 03.11.2023 15:02

31 жовтня Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування провів обговорення питань діяльності центрів надання адміністративних послуг північних регіонів (Київська, Сумська та Чернігівська області) під час дії правового режиму воєнного стану.

Захід відбувся в рамках виконання контрольної функції Комітету щодо вивчення стану та практики діяльності центрів надання адміністративних послуг під час дії правового режиму воєнного стану.

Народний депутат України, голова підкомітету з питань адміністративних послуг та адміністративних процедур Лариса Білозір зазначила, що обговорення проблемних питань діяльності центрів надання адміністративних послуг на сьогодні є вкрай важливим для налагодження конструктивного діалогу між представниками центрів надання адміністративних послуг та відповідних центральних органів виконавчої влади.

Під час обговорення представники центрів надання адміністративних послуг північних регіонів звернули увагу на необхідність вирішення низки проблемних питань щодо доступу до державних реєстрів, кадрового забезпечення, у тому числі державними реєстраторами нерухомості, повноцінної імплементації послуг з реєстрації актів цивільного стану для надання через центри надання адміністративних послуг, фінансового та матеріально-технічного забезпечення центрів надання адміністративних послуг, особливо тих, які постраждали під час військових дій.

Участь у заході прийняла начальник відділу Центр надання адміністративних послуг Бобровицької міської ради Ольга ШИЛКО, яка поінформували присутніх про проблемні питання, пов’язані із оптимізацією та скороченням територіальних органів Держгеокадастру та їх вплив на доступність і якість адміністративних послуг, встановлення чіткого алгоритму взаємодії центрів надання адміністративних послуг та Пенсійного фонду України.

Захід пройшов за участю представників Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства юстиції України, Державної міграційної служби України, обласних державних адміністрацій/військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування, центрів надання адміністративних послуг північних регіонів, вітчизняних і міжнародних організацій, експертів.

Захід проводився спільно з Всеукраїнською асоціацією центрів надання адміністративних послуг за сприяння та підтримки проекту Академії Фольке Бернадотта, що фінансується урядом Швеції.