Обговорено актуальні питання діяльності бібліотек

Дата: 02.11.2023 15:04

2 листопада на базі комунального закладу «Публічна бібліотека» Бобровицької міської ради пройшов семінар-практикум за участю заступника міського голови Юлії Петренко та начальника відділу культури та туризму міської ради Людмили Луценко. На семінарі обговорено важливі питання щодо забезпечення життєдіяльності та розвитку бібліотек громади, впровадження нових форм роботи, актуалізації фондів тощо.

Практична частина семінару стосувалась заповнення нових форм звітності 6-НК про діяльність бібліотек.

Також директор закладу Леся Циба ознайомила колег з мультимедійною презентацією діяльності Цифрового амбасадора громади щодо навчання цифровим навичкам людей елегантного віку, яка була розпочата у жовтні цього року на базі Публічної бібліотеки за сприяння швейцарсько-української Програма EGAP, що виконується Фондом Східна Європа.

#Бобровицька_територіальна_громада #Відділ_культури_та_туризму

#EGAP_діє