Герої не вмирають. Вони вічно живуть...

Дата: 31.10.2023 08:14

Сержант Харченко Дмитро Миколайович народився 21 лютого 2000 року. Проживав у с.Марківці. У 2015 році закінчив Марковецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів, у 2019 році закінчив відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О.Майнової» та здобув освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста за спеціальністю «Організація виробництва». До призову на строкову військову службу працював у КП «Київський метрополітен» черговим по станції.

Був призваний на строкову військову службу 20 квітня 2021 року. Вірний військовій присязі, виявивши стійкість і мужність, загинув 31 жовтня 2022 року.

Вічна пам’ять і слава Герою!