Бобровиччина в жалобі…

Дата: 12.10.2023 15:22
Кількість переглядів: 242

12 жовтня на центральній площі міста зібралися жителі громади, військовослужбовці, рідні, близькі, друзі, побратими, щоб провести в останню дорогу нашого земляка, українського воїна Володимира Миколайовича КРИЛАЧА. З прощальними словами до присутніх звернулися в.о.міського голови Геннадій ІВАНЮК та бойовий побратим, майор Микола БРЮХОНЕНКО. У своїх промовах вони сказали, що Володимир Миколайович був справжнім патріотом рідної землі, завжди готовий прийти на допомогу. Після повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну, він, не вагаючись, став на захист Батьківщини.

На жаль, хоробрий захисник помер, виконуючи обов’язки військової служби.

У скорботі залишилися мати та два сини, які також боронять Україну.

Пам’ять про мужнього захисника назавжди залишиться в серці кожного, як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України.

На кладовищі с. Макарівка відбулась церемонія поховання з усіма військовими почестями.

У цей скорботний час ми всі розділяємо непоправну втрату сім’ї та висловлюємо щирі співчуття рідним, друзям та побратимам військовослужбовця.

Вічна пам’ять відважному сину українського народу!

 

Бобровицька міська рада

Фото без опису



« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Авторизація

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних