Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі Кліше печатки під індивідуальне замовлення, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі Бобровицька міська рада Чернігівської області

Дата: 10.10.2023 15:48

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:
Бобровицька міська рада Чернігівської області
17400, Чернігівська область, Ніжинський район, м. Бобровиця, вул. Незалежності, 46
ЄДРПОУ 04061990
Категорія замовника: орган місцевого самоврядування (п.1 ч.4 ст.2 ЗУ «Про публічні закупівлі)
Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  Кліше печатки під індивідуальне замовлення за кодом ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (30192153-8 Штампи) на 2023 рік.

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями.

Номер плану: UA-P-2023-10-03-003434-b

Номер закупівлі: UA-2023-10-10-007070-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 300 грн. 00 коп. Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено з врахуванням професійного модуля аналітики BI Prozorro.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Термін постачання — з дати укладання договору по 15.11.2023 р.

Для організації надання адміністративних послуг з державної реєстрації актів цивільного стану є необхідність закупівлі номерної печатки Бобровицької міської ради Чернігівської області,що затверджена рішенням сесії Бобровицької міської ради 8  скликання від 12.09.2023 року.

Технічні характеристики предмета закупівлі:

Геометрія відбитку (відтиску) – правильне коло.

Розмір (діаметр) поля кліше  - 44мм.

Краї печатки обрамлено подвійним бортиком.

У центрі печатки розміщується герб та номер печатки, що обрамлені колом діаметром 23мм.

Печатка виготовляється зі спеціальної гуми або поліуретану методом лазерного гравіювання; стійкі до довготривалих навантажень, до впливу агресивного середовища (6удь-яких фарб та розчинників). Усі написи виконано спеціальним шрифтом (Arial), мова – українська.