Вітаємо учасників фестивалю-конкурсу «Grand Fest Дивоцвіт Карпат»!

Дата: 10.10.2023 09:22

Вихованці хореографічного гуртка «Pas De Dans» закладу позашкільної освіти «Центр дитячої творчості» (керівник - Ірина Нестер) та солістка вокального гуртка Аріна Пархоменко (керівник - Світлана Юрченко) продемонстрували гарні результати на IX Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Grand Fest Дивоцвіт Карпат», який проходив 6-8 жовтня в місті Яремче. Вихованці закладу гідно представили хореографію та вокал, виборовши 2  місце в номінації «Дебют - естрадний танець» з номером «Шкільне життя» та також 2 місце у номінації «Естрадний танець», номер – «Похід у бухгалтерію».

Аріна Пархоменко виборола 2 місце в номінації «Вокал - середня вікова категорія» з музичною композицією «Україна – родина». Діти отримали масу задоволення. Дякуємо ЗСУ, батькам, керівникам, організаторам за те, що діти України мають можливість повноцінно жити, творити, навчатися!

Відділ освіти міської ради