Урок мужності «Герої рідного краю» в Бобровицькому ліцеї

Дата: 09.10.2023 17:06

9 жовтня в Бобровицькому ліцеї проведено урок мужності «Герої рідного краю», присвячений мешканцям громади, які дають відсіч російській агресії, захищають територіальну цілісність нашої держави та зробили особистий внесок у захист незалежності України. На урок мужності до ліцею завітали  почесні гості: Юлія ПЕТРЕНКО,  заступник міського голови, Валентина МАРТИШЕВСЬКА, начальник відділу освіти міської ради, Людмила ОНІЩЕНКО, директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Бобровицької міської ради. Участь у заході взяли рої «Лицарі світла» Бобровицького ліцею, «Відвага» Кобижчанського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів та «Соколята»  Бобровицької  гімназії.

Розпочала урок  мужності  Лариса БАРІНОВА, заступник директора з виховної  роботи  ліцею.  Вона  розповіла про цінності, за які борються наші захисники і захисниці у російсько-українській війні, а саме: незалежність та територіальну цілісність, волю, соборність, гідність України та українців. Нагадала присутнім про пам'ятні події війни та визначні здобутки українських воїнів. Хвилиною мовчання вшанували  загиблих воїнів.

Заступник міського голови Юлія ПЕТРЕНКО вручила подяки Бобровицької міської ради  Анні ЛАГУС,  учениці 10 класу Бобровицького ліцею, переможцю  Міжнародного інноваційного шоу INOVA, та її керівнику Оксані ЯЩЕНКО.  За активну життєву позицію подяки отримали  Сергій ТРИНОС,  директор  ТОВ  «ТВН-АГРО», та Катерина ЯРОШЕНКО, учениця 6 класу Бобровицького ліцею.

Начальник відділу освіти Валентина МАРТИШЕВСЬКА вручила рою «Лицарі світла» кубок за зайняте ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура"). Рій «Відвага» Кобижчанського ЗЗСО та рій «Соколята» Бобровицької гімназії нагороджені грамотами КУ ПНЗ «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді».

Проведений  захід сприяв вихованню громадян-патріотів, захисників державної незалежності.

Відділ освіти міської ради