Як подружитися з ChatGPT?

Дата: 29.08.2023 12:37

97% підприємців з усього світу вважають, що використання ChatGPT допоможе бізнесу розвиватися (за даними Forbes). Це — інструмент на основі штучного інтелекту, що може зекономити час та гроші, не нехтуючи при цьому якістю результату. Та якщо знати лайфхаки та нюанси взаємодії з ChatGPT, можна й свою ефективність вивести на новий рівень. Як? Розповідаємо в новому освітньому серіалі «ChatGPT для підвищення власної ефективності».

Ключові теми серіалу:

— Що таке штучний інтелект та нейромережа

— Сфери застосування штучного інтелекту на прикладі ChatGPT

— Етика та конфіденційність при роботі з ChatGPT

— ChatGPT для навчання

— Можливості ChatGPT при роботі з текстами

Після перегляду серіалу можна пройти фінальний тест та отримати сертифікат про завершення програми.

Спікер — Тимофій Милованов, президент Київської школи економіки, PhD з економіки, раніше — викладач у Боннському, Пенсільванському та Піттсбурзькому університетах, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Переглянути освітній серіал можна за посиланням у Stories: https://osvita.diia.gov.ua/.../chatgpt-for-personal...

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонду Східна Європа за сприяння Kyiv School of Economics.