Завжди приємно робити добрі справи!

Дата: 05.10.2023 08:20

04 жовтня у Бобровицькому закладі дошкільної освіти ясла-садок «Веселка» відбувся захід, на який завітало багато гостей. У святково прикрашеному залі зібралися діти, вихователі та шановані гості: Юлія Петренко, заступник міського голови; Валентина Мартишевська, начальник відділу освіти міської ради; Ірина КОЛОМІЄЦЬ, президент БО «БФ Ірини КОЛОМІЄЦЬ «Добрі справи»; Ірина Хоменко, коуч, арт-терапевт, координатор проєкту «Культурна спадщина», фасилітатор груп самодопомоги з психосоціальної підтримки ГО «Коралі», а також представники Управління поліції охорони в Чернігівській області та волонтерського штабу БФ «Українська команда».

Завітали на свято й цьогорічні випускники садочку, а тепер - здобувачі освіти 1-А класу Бобровицького ліцею.

Захід розпочався з Державного гімну України, який співали разом: і діти, і дорослі.  Маленька україночка піднесла запашний коровай гостям.

З словами вітань звернулися до присутніх Юлія Петренко та Валентина Мартишевська.

Подяками Бобровицької міської ради нагороджено Ірину КОЛОМІЄЦЬ, президента БО «БФ Ірини КОЛОМІЄЦЬ «Добрі справи» та начальника управління поліції охорони в Чернігівській області, полковника поліції Ігоря МАГДИБОРА.

Подяками відділу освіти міської ради нагороджені Ігор Магдибор, волонтерський штаб БФ «Українська команда» та Ірина Хоменко.

Під час повітряної тривоги захід продовжувався в укритті - тут дітям не було коли нудьгувати: під керівництвом коучів гралися, виконували  веселі  руханки та виготовили поробки з паперу.

Після відбою тривоги діти мали змогу побачити поліцейську машину зсередини, приміряти шоломи та побачити, як працює металошукач.

На заключення усі учасники дійства стали в коло і виконали руханку під музичну композицію «Непереможна Україна».

Дякуємо колективу Бобровицького ЗДО ясла-садка «Веселка» та гостям за організацію та проведення змістовного заходу!

Дякуємо ЗАХИСНИКАМ за можливість проводити заходи!

Відділ освіти міської ради