У громаді привітали Захисників та Захисниць України

Дата: 02.10.2023 12:16

Днями у Бобровицькому міському будинку культури відбувся благодійний концерт з нагоди Дня захисників і захисниць України.На заході були присутні гості та мешканці Бобровицької громади, керівництво та представники Збройних Сил України. З вітальним словом звернувся до воїнів в. о. міського голови Геннадій ІВАНЮК.
На сцені лунали українські патріотичні пісні від народних аматорських колективів та солістів Бобровицького МБК, а також завзяті українські таночки від Народного аматорського хореографічного колективу «Ярославна» та Зразкового танцювального колективу «Спалах» Бобровицької школи мистецтв.
Силами місцевих аматорів та глядачів було зібрано 8750 грн на потреби наших Захисників.

Ми ще раз вітаємо усіх наших Захисників та Захисниць зі святом, нехай МИРНЕ НЕБО буде над вашими головами а ПЕРЕМОГА прийде якнайшвидше!

Відділ культури та туризму міської ради