Відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти України

Дата: 29.09.2023 08:42

28 вересня в Бобровицькій міській раді відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти України, у яких взяли участь керівники закладів загальної середньої й позашкільної освіти Бобровицької міської ради. Зі словами щирої вдячності до педагогів звернувся перший заступник міського голови Володимир Данішевський: «Шановні вчителі! Ми дуже цінуємо вашу працю й зусилля, які ви спрямовуєте на те, щоб поділитися своїми знаннями з дітьми. Ви робите величезний вклад у розвиток суспільства, адже всі учні – це майбутні випускники, які завтра розбудовуватимуть нашу країну».

Він вручив нагороди за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі, навчання і виховання молодого покоління, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників освіти: Олені Дурицькій та Юрію Гончару, головним спеціалістам відділу освіти; Наталії Магденко директору КУ «Центр з обслуговування освітніх установ і закладів освіти»; Олені Карнашенко, консультанту КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»; Наталії Данько, директору  Рудьківського  ЗЗСО І-ІІІ ступенів; Оксані Глушко, учителю початкових класів Кобижчанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, та педагогічним колективам Бобровицького ліцею, Озерянського, Козацького ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Горбачівської гімназії,  Бобровицького закладу позашкільної освіти «Центр дитячої творчості».

Привітала освітян зі святом Валентина Мартишевська, начальник відділу освіти. Подяка МОН України за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків була вручена Віті Лисенко, директору Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1. Почесною  грамотою Управління  освіти і науки ОДА нагороджено: Марину Філіпенкову, учителя початкових класів Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1; Ірину Нестер, керівника гуртка Бобровицького ЗПО  «Центр дитячої творчості».

Грамоти відділу освіти Бобровицької міської ради за сумлінну працю та з нагоди Дня працівників освіти отримали: Ірина Юрченко, директор  Бобровицької  гімназії; Світлана Панченко,  директор  Браницької гімназії, Наталія Щетініна. директор  Марковецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів; Валентина Хоменко, директор Пісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. П.Г.Тичини;  Людмила Бугрик, учитель початкових класів Бобровицького ліцею; Тамара Маринченко, соціальний педагог Бобровицького ліцею; Інна Сімонова, практичний психолог Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1;  Валентина Карпухно, учитель біології  Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1; Олена Дітковська,  учитель географії та біології Бобровицької гімназії; Антоніна Новак, педагог-організатор Кобижчанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів; Олексій Тищенко,  учитель фізичної культури Кобижчанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів; Валентина Дараган, учитель математики та фізики Козацького ЗЗСО І-ІІІ ступенів; Ольга Селянко,  учитель зарубіжної літератури Озерянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів; Віра Шуплик, заступник директора з виховної  роботи  Пісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. П.Г.Тичини; Олена Дробязко, учитель англійської мови Бригинцівської гімназії; Валерій Карпухно, учитель музичного мистецтва Горбачівської гімназії; Тетяна Купрієнко, учитель математики Макарівської гімназії; Тетяна Луценко, учитель англійської мови, української мови та літератури Макарівської гімназії; Тетяна Самсоненко, учитель  початкових класів Петрівської  гімназії; Анна Ревицька, керівник гуртка Бобровицького закладу позашкільної освіти «Центр дитячої творчості».

Подяка відділу освіти міської ради за активну громадянську позицію була оголошена педагогічним колективам Кобижчанського,  Рудьківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Браницької гімназії.

Також до привітань приєдналася Тамара Івашко, голова Первинної профспілкової організації Бобровицької територіальної громади. Вона вручила нагороди членам профспілкової організації.

Щира вдячність вам, шановні педагоги, за натхненну працю, за невичерпне терпіння, за вміння долати життєві труднощі. Нехай в оселях ваших завжди панує світло і злагода, в серцях – добро, в помислах – мудрість, у засіках – достаток, а нелегка педагогічна нива колоситься рясним урожаєм людської вдячності.

Відділ освіти міської ради